POZNAJ NAS BLIŻEJ

Nasza historia

Maxcom jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się między innymi produkcją oraz dystrybucją elektroniki użytkowej.

Od założenia firmy Maxcom minęło ponad 20 lat. Wszystko zaczęło się od telefonów stacjonarnych. Dzisiaj, portfolio produktowe tworzą między innymi telefony komórkowe, w tym smartfony, głośniki bezprzewodowe, zegarki i opaski sportowe, hulajnogi elektryczne, roboty sprzątające, lampki LED, produkty fotowoltaiczne oraz Smart Home. Asortyment Maxcom nieustannie ewoluuje zapewniając najwyższe standardy jakościowe.

Jednym z filarów działalności spółki wpisującym Maxcom w obowiązujące trendy jest hurtownia wysokowydajnych komponentów fotowoltaicznych. Jako doświadczony dostawca usług oferujemy tylko produkty najwyższej jakości i żywotności, pochodzących od sprawdzonych i rekomendowanych producentów. Dzięki wypracowanej sieci kontaktów Maxcom jest w stanie sprowadzić nawet najbardziej specjalistyczny i unikatowy produkt.

Nowo wybudowana hala magazynowa stanowi gwarancje stałego dostępu do asortymentu, bez konieczności wielotygodniowego oczekiwania na pożądany towar. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów z branży solarnej zapewnia kompleksową obsługę każdego klienta w Polsce i zagranicą. Niezawodność jest naszym priorytetem.

POROZMAWIAJMY O TWOIM BIZNESIE

Międzynarodowe doświadczenie, partnerskie podejście, innowacyjne produkty.

20+
LAT DOŚWIADCZENIA
15
GAZEL BIZNESU ZDOBYTYCH ROK W ROK
20+
RYNKÓW, NA KTÓRYCH JESTEŚMY OBECNI
5
NAGRÓD FORBES'A
+378
URZĄDZEŃ WŁASNEJ MARKI
+1.2 mln
SPRZEDANYCH URZĄDZEŃ ROCZNIE