Dlaczego warto?​

Polska Firma

Maxcom S.A. jest Spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych i posiada 20 lat doświadczenia. Ciągle się rozwijamy i jesteśmy obecni na 20 rynkach zagranicznych.

Bogaty Asortyment

W naszym portfolio znajdują się nie tylko komponenty fotowoltaiczne, ale również pompy ciepła oraz stacje ładowania. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi dostawcami, aby oferta była zawsze aktualna, a produkty dostępne od ręki.

Uczciwe Warunki

Nasza oferta wyróżnia się na rynku rzetelnością i jasnymi warunkami handlowymi. Nie ukrywamy żadnych informacji o produktach i proponujemy uczciwe ceny.

Doradztwo na najwyższym poziomie

Jako doświadczony dostawca usług oferujemy tylko produkty najwyższej jakości i żywotności, pochodzących od sprawdzonych i rekomendowanych producentów. Dzięki wypracowanej sieci kontaktów nasza firma jest w stanie sprowadzić nawet najbardziej specjalistyczny i unikatowy produkt. Powierzchnia nowo wybudowanej hali magazynowej na blisko 3000 miejsc paletowych stanowi gwarancje stałego dostępu do asortymentu, bez konieczności wielotygodniowego oczekiwania na pożądany towar.
Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów z branży solarnej zapewnia kompleksową obsługę każdego klienta w Polsce i zagranicą. Niezawodność jest naszym priorytetem.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Współpracujemy z najlepszymi

Możliwości zaopatrzenia

Moduły fotowoltaiczne (6)

Systemy montażowe (1)

Falowniki / Inwertery (17)

Pompy ciepła / Rekuperacja (11)

Magazyny energii (4)

Wypróbuj nasz system B2B i kupuj wygodnie!

Wszystko za darmo i bez zobowiązań

Nasze produkty

Otrzymaj dostęp do portalu B2B

Wypełni poniższe pola i przekonaj się, ile zyskasz.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO